ICONIC BRANDS STRAIGHT FROM SOURCE

All Over EUROPE Shipping
Shopping Cart (prázdný)
Your cart is empty.
BOX_HEADING_MENU
Product 1/6
Quad Deuce Pro DH/FR hydraulic brake front

 Dvoupístová extrémně výkonná hydraulická brzda anglické značky Quad je určená pro DH a Freeride 25 mm pístky zaručují skutečnou sílu a přesnou modulaci síly brzdění.

V základu získáváte to, co je jinde za příplatek: nejlepší rotor 203 mm Pulse, nerez opletené hadičky rukou stavitelná brzdová páčka, nerezový hardware.

Speciální tvarování snižuje o 300% zahřívání brzdiče, auto-centrování destiček. speciálně tvarované IB banjo proti poškození. Kompatibilní s páčkovým i otočným řazením. Balení obsahuje, páku, brzdič, kotouč, adaptér a kompletní sadu hadiček/koncovek/šroubů. Váha od 585 g (bez rotoru)

Hydraulické brzdy anglické značky Quad zvítězily v testech mnoha cyklistických časopisů po celém světě (MTB Action (USA), Dirt (UK), Mountain Bike (SRN) .... a  získaly výroční ocenění jako nejlepší produkt v kategorii - Mountain Bike Awards.)

Quad Deuce Pro DH/FR hydraulic brake front

 Dvoupístová extrémně výkonná hydraulická brzda anglické značky Quad je určená pro DH a Freeride 25 mm pístky zaručují skutečnou sílu a přesnou modulaci síly brzdění. V základu získáváte to, co je jinde za příplatek: nejlepší rotor 203 mm Pulse, nerez opletené hadi...
  • Manufactured by: QUAD Brake


2841Kč2990Kč -5%Cena:

Current Reviews: 0

This product was added to our catalog on Monday 19 January, 2009.

Customers who bought this product also purchased...